Co se u nás bude dít

Dlouho očekávaná Volba sládků!

Pilsner Urquell nefiltrovaný!

Obsah alkoholu: 4,4%


V roce 1842 vznikl originální český pivní styl, který se snaží napodobit sládci po celém světě. Už 180 let vaříme plzeňský ležák Pilsner Urquell. Jen jednou v roce ho nabízíme stočený přímo z ležáckých tanků bez dalších úprav a chuť žateckého chmele a plzeňských sladů tak podtrhnou i pivovarské kvasinky. Oslavte s námi kulaté výročí pohledem na výsledek pivovarského řemesla v jeho plné kráse! Pouze v říjnu!
Únorová volba sládků právě na čepu!

Naši milí hosté,

v únoru Vám přinášíme Hutnou 15 od Radegastu, silný, natřikrát chmelený speciál. V prvním okamžiku po napití je znatelná vysoká plnost piva s lehkými karamelovými podtóny.

 Během velmi krátké doby vynikne výrazná, příjemně doznívající hořkost a intenzivní chmelové aroma díky třetí dávce chmelových pelet v odrůdě Sládek. 

Také zvýšená dávka barevného sladu přidala Hutné 15 intenzivnější barvu v porovnání s Extra Hořkou 15. 

Vepřové hody v Hospůdce U Kozlerů!

30.10.-31.10.2021Srdečně Vás zveme do naší hospůdky na vepřové hody, které se budou konat o víkendu 30.-31. října. Jako předminulý rok se můžete těšit na dobroty všeho druhu, od zabijačkové polévky, přes prejt, až po vepřové koleno. Z našeho menu si vybere opravdu každý.

Možnost rezervovat si místo k sezení na telefonním čísle nebo prostřednictvím našeho facebookového profilu - obojí naleznete v sekci "Kontakty".

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevíráme Republic(k)u!


Guatemalská káva Arabika, typická jemnější, ovocnější, intenzivnější a plnou chutí, společně s nasládlými až 8letými karibskými rumy, ve kterých vynikají tóny vanilky, sušeného exotického ovoce a oříšků, přináší do rumového světa výjimečný chuťový zážitek.

Božkov Republica Espresso je charakteristická vůní a chuťovými tóny čerstvě připravené kávy Espresso doplněnými o ořechově hnědou barvu. 


Placení v restauraci nikdy nebylo rychlejší...


Mobilní aplikace Qerko - to je skutečně bezkontaktní, bezpečná a rychlá platba vaší útraty bez čekání na obsluhu. Vyzkoušejte u nás v restauraci zaplatit útratu nebo její část a sbírejte přitom odměny ve věrnostním programu.

Ptáte se, jak to funguje? Je to jednoduché! Pomocí Vašeho smartphonu a mobilní aplikace Qerko naskenujete QR kód umístěný na stole, vyberete položky, které chcete zaplatit a je to!

Navíc odměny za placení pomocí aplikace získává každý zákazník. Odměnu si jednoduše uplatníte při platbě v naší hospůdce, samozřejmě bez nutnosti asistence obsluhy.


Limitovaná edice turistických známek Kofola je tu!


Je sbírání turistických známek vaším koníčkem, nebo prostě máte jen rádi čepovanou Kofolu? Pak zavítejte k nám do hospůdky! Za dvě Kofoly 0,5l a 10 Kč může být tahle limitovaná známka vaše! Tak fofrem na Fofolu!!

Více informací na webových stránkách Kofoly.