Co se u nás bude dít

Svatomartinské hody

13.11.-14.11.2021
Je libo svatomartinskou kachnu či husu? Sbíhají se Vám sliny jen při pomyšlení na Svatomartinské hody? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli "ano", pak rozhodně víte kam zavítat 13. a 14. listopadu - přeci k nám do hospůdky!

Kromě tradičních svatomartinských chodů budou v našem menu i jiná jídla, včetně polévky a dezertu.

Samozřejmostí jsou i svatomartinská vína a na čepu pivo jako křen. 

Stůl možno zarezervovat po telefonické domluvě nebo na našich facebookových stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Vepřové hody v Hospůdce U Kozlerů!

30.10.-31.10.2021Srdečně Vás zveme do naší hospůdky na vepřové hody, které se budou konat o víkendu 30.-31. října. Jako předminulý rok se můžete těšit na dobroty všeho druhu, od zabijačkové polévky, přes prejt, až po vepřové koleno. Z našeho menu si vybere opravdu každý.

Možnost rezervovat si místo k sezení na telefonním čísle nebo prostřednictvím našeho facebookového profilu - obojí naleznete v sekci "Kontakty".

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevíráme Republic(k)u!


Guatemalská káva Arabika, typická jemnější, ovocnější, intenzivnější a plnou chutí, společně s nasládlými až 8letými karibskými rumy, ve kterých vynikají tóny vanilky, sušeného exotického ovoce a oříšků, přináší do rumového světa výjimečný chuťový zážitek.

Božkov Republica Espresso je charakteristická vůní a chuťovými tóny čerstvě připravené kávy Espresso doplněnými o ořechově hnědou barvu. 


Placení v restauraci nikdy nebylo rychlejší...


Mobilní aplikace Qerko - to je skutečně bezkontaktní, bezpečná a rychlá platba vaší útraty bez čekání na obsluhu. Vyzkoušejte u nás v restauraci zaplatit útratu nebo její část a sbírejte přitom odměny ve věrnostním programu.

Ptáte se, jak to funguje? Je to jednoduché! Pomocí Vašeho smartphonu a mobilní aplikace Qerko naskenujete QR kód umístěný na stole, vyberete položky, které chcete zaplatit a je to!

Navíc odměny za placení pomocí aplikace získává každý zákazník. Odměnu si jednoduše uplatníte při platbě v naší hospůdce, samozřejmě bez nutnosti asistence obsluhy.


Limitovaná edice turistických známek Kofola je tu!


Je sbírání turistických známek vaším koníčkem, nebo prostě máte jen rádi čepovanou Kofolu? Pak zavítejte k nám do hospůdky! Za dvě Kofoly 0,5l a 10 Kč může být tahle limitovaná známka vaše! Tak fofrem na Fofolu!!

Více informací na webových stránkách Kofoly.