Co se u nás bude dít

 Červencová volba sládků  

Vážení příznivci,

přinášíme Vám Šariš Jánošík. 

Jánošík 11 ° je spodně kvašený polotmavý nefiltrovaný ležák, který vyniká rubínově -jantarovou žlutou barvou a příjemným chmelovým aroma. 

Po napití lze rozpoznat vyváženou plnost, která je dána použitím 4 druhů sladu a je doplněna střední hořkostí piva. 

Vychutnejte si zajímavé pivo vzniklé první spoluprací velkého a malého pivovaru na Slovensku.

Na zdraví!

Otevíráme Republic(k)u!


Guatemalská káva Arabika, typická jemnější, ovocnější, intenzivnější a plnou chutí, společně s nasládlými až 8letými karibskými rumy, ve kterých vynikají tóny vanilky, sušeného exotického ovoce a oříšků, přináší do rumového světa výjimečný chuťový zážitek.

Božkov Republica Espresso je charakteristická vůní a chuťovými tóny čerstvě připravené kávy Espresso doplněnými o ořechově hnědou barvu. 


Placení v restauraci nikdy nebylo rychlejší...


Mobilní aplikace Qerko - to je skutečně bezkontaktní, bezpečná a rychlá platba vaší útraty bez čekání na obsluhu. Vyzkoušejte u nás v restauraci zaplatit útratu nebo její část a sbírejte přitom odměny ve věrnostním programu.

Ptáte se, jak to funguje? Je to jednoduché! Pomocí Vašeho smartphonu a mobilní aplikace Qerko naskenujete QR kód umístěný na stole, vyberete položky, které chcete zaplatit a je to!

Navíc odměny za placení pomocí aplikace získává každý zákazník. Odměnu si jednoduše uplatníte při platbě v naší hospůdce, samozřejmě bez nutnosti asistence obsluhy.


Limitovaná edice turistických známek Kofola je tu!


Je sbírání turistických známek vaším koníčkem, nebo prostě máte jen rádi čepovanou Kofolu? Pak zavítejte k nám do hospůdky! Za dvě Kofoly 0,5l a 10 Kč může být tahle limitovaná známka vaše! Tak fofrem na Fofolu!!

Více informací na webových stránkách Kofoly.